Japānas manikīrs

roku_skaistumam

Ja Jūsu nagi ir lūstoši, vāji un trausli vai bojāti pēc mākslīgo nagu noņemšanas, Japānas manikīrs palīdzēs Jums atgūt skaistus un veselīgus nagus.
Galvenā manikīra sastāvdaļa ir bišu vasks, kuru ieklājot naga plātnes šķiedrās, tiek atjaunots dabīgā naga skaistums un mirdzums.
Bišu vasks ir bioloģiski aktīvs produkts, kam piemīt dziedinošas īpašības. Tas naga vitalitāti, novērš dekoratīvās kosmētiskas līdzekļu negatīvo ietekmi.
Nagus sākumā pulē ar bišu vasku saturošu pastu , bet pēc tam «aizzīmogo» ar pūderi , kura sastāvā ir pērles.
Rezultātā nagu virsmas kļūst spēcīgas un spīdošas.
„Japānas manikīrs” tas ir sapnis par veseliem un stipriem nagiem, kas nu ir piepildījies! Japānas manikīrs ir ideāli piemērots dabīgā naga akcentēšanai un nagu augšanas stimulēšanai.
Tas pasargā nagu no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes, tādējādi saglabājot dabīgi skaistus nagus!
Atkarībā no tā kādā stāvoklī ir nagi, pilns atveseļošanas kurss ir no 5 līdz 10 reizes. Procedūru atkārtojot ik pēc 10dienām.
Tikai iestrādājot nagos produktu:
Procedūras ilgums 30min
Cena 10,-
Kopā ar klasisko manikīru:
Procedūras ilgums 1,5 h
Cena 16,-

SPA manikīrs

roku_skaistumam

Īpaši ieteicams rudens un ziemas mēnešos ,kad rokas cieš no asa vēja un aukstuma. Papildus klasiskajam manikīram, tiks veltīta īpaša uzmanība arī jūsu roku ādai. Rokas apstrādā ar maigu skurbi. Tiek veikta  roku masāža ,kas relaksē un rada labsajūtu visā ķermenī. Uzklāj mitrinošu masku un peldina aromātiskā parafīnā.
Pēc procedūras jūsu nagi būs sakopti, rokas maigas un jūs pati lieliski atpūtusies.
Procedūras ilgums 1,5h
Cena 17,-

Klasiskais manikīrs

roku_skaistumam

Koptas rokas un skaisti nagi nenoliedzami uzlabos jūsu labsajūtu un pārliecību par sevi.Procedūras laikā nagiem izveido vēlamo formu, atbīda un izgriež ienadžus. Pēc jūsu izvēles uzklāj nagu laku. Rokas tiek apstrādātas ar barojošu krēmu un īpašu eļļu ienadžiem.
Procedūras ilgums 1h
Cena 13,-

GELISH manikīrs

roku_skaistumam

 GELISH tiek uzklāta kā parasta nagu laka, bet turas uz nagiem un nezaudē savu spīdumu līdz 3 nedēļām, tā ka varēsiet ietaupīt savu dārgo laiku nagu lakošanai.Pirms Gelish uzklāšanas tiek veikts neliels manikīrs – apstrādāta nagu kutikula, piešķirta vēlamā nagu forma un veikta neliela nagu pulēšana. Pēc tam nagu virsma tiek dezinficēta ar speciālu līdzekli un nagi tiek attaukoti.

Cena 18,-

IBX Syetem

roku_skaistumam

Kas ir IBX System? Tas ir profesionāls palīgs novājinātu, plānu un bojātu nagu atjaunošanā. IBX iekļūst iekšējā naga plāksnes slānī un kļūst par neatņemamu naga daļu. Tā kā IBX ir iekšējās darbības sistēma, tas ataug kopā ar nagu. Tas aizpilda nelīdzenumus, “salīmē” naga zvīņas, mitrinot, barojot un stimulējot naga augšanu.

 

Procedūra ieteicama:

Novājinātu, plānu un bojātu nagu atjaunošanai;

Problemātisko nagu labošanai, tai skaitā nagu traumām (plaisas, skrāpējumi, nelīdzenumi, nagu galiņu šķelšanās);

Kā aizsardzības līdzeklis nagam zem gēla lakas.

Vīriešu manikīrā, jo tas iedarbojas iekšienē un nav redzams naga virspusē.

Vienas procedūras cena 8,-

Klasiskais manikīrs ar IBX System 19,-

Klasiskais manikīrs ar IBX System un gēllakas uzklāšanu 24,-