Masāžas sejai

sejas_skaistumam_un_labsajutai

Pjezo masāža sejai.
Unikāla pretnovecošanās masāžas tehnika, kas sniedz tūlītēju un noturīgu liftinga efektu,  izdzēš nepareizu muskuļu atmiņu, iedarbojas ādas, muskuļu, kaulu un nervu līmenī, mazina tūsku, asinsvadu zīmējumu,  nostiprina sejas ovālu.
Veicot trīs masāžas ar 12 stundu intervālu, klientam nostiprinās sejas ovāls, mazinās tūskas, maisiņi ap acīm, audi tiek piesātināti ar skābekli, tiek stimulēti šūnu atjaunošanās procesi, mazinās muskuļu sasprindzinājums, krunciņu dziļums.
Kā arī: masāža piemērota gadījumā, ja nav laika ilgstošām procedūrām ar anti age iedarbību, ja pēkšņi rodas vajadzība izskatīties lieliski, ja vēlaties efektīvi un ātri uzlabot sejas ovālu.
Masāžas laiks no 8-60 minūtēm, rezultāts ir tūlītējs un akumulējošs, maksimālais efekts ir pēc 1-2 nedēļām.

Vakuuma masāža ar kosmētiskajām bankām.
Vakuuma sejas un kakla banku masāža iedarbojas uz visiem sejas audu slāņiem. Tā atjauno un atveseļo kapilāru tīklu,kā rezultātā tiek apasiņots sejas muskuļu karkass, dziļie audi un sejas āda, šūnas saņem pilnvērtīgu barošanu un  daudzkārtīgi uzlabojas sejas ādas turgors un sejas krāsa, atjaunojas kolagēna un elastīna līmenis, seja kļūst savākta, paceļas sejas ovāls, izlīdzinās krunkas, uzlabojas limfas attece un mazinās tūskas problēmas sejā, mazinās  tauku slānītis dubultzodā.

Klasiskā sejas un dekoltē, plecu zonas masāža ar ēteriskajām eļļām.
Šī  masāža ir patīkama , relaksējoša un dziļi iedarbīga, risinot konkrētas un individuālas ādas problēmas. Tā ne tikai noņems ikdienas saspringumu, bet arī uzlabos ādas toni, uzlabos asinsriti,atslābinās un tonizēs saspringtos un ļenganos muskuļus, būtiski samazinās mīmikas krunciņas , jo masāžu veic pēc katra indivīda vajadzībām un veselības stāvokļa.
Masāžai ar aromātiskām eļļām ir vairākas priekšrocības: ēteriskās eļļas pastiprina masāžas ārstniecisko  efektu, turklāt paralēli notiek ēterisko eļļu ieelpošana, kas ietekmē limbisko – cilvēka noskaņojumu pārvaldošo – sistēmu.
Aromterapija ir tīru ēterisko eļļu terapeitiska pielietošana, lai saglabātu veselību un dzīvības spēku. Visām dabas smaržām ir viena kopīga pazīme: tās ne tikai izraisa hormonālas un funkcionālas pārmaiņas organismā, bet arī skar cilvēka dziļāko būtību…

Acu zonas masāža.
Acu masāža atslābina saspringtos acu muskuļus, izlīdzina vārnu kājiņas acu ārējos kaktiņos un krunciņas ap acīm, paceļ acu augšējo plakstiņu. Acu masāža pastiprina asins cirkulāciju, nostiprina nervu galus un dod lielisku atpūtu nogurdinātai redzei.Uzlabo limfas un venozo atteci, novērš tūsku ap acīm un pašā acu ābolā kā rezultātā mazinās acu nogurums un spriedzes sajūta.