Tetovēšana

tetov____ana_permanentais_grims

Tetovēšanas mākslai ir sena vēsture, bet, ja agrāk tetovējumi bija saistīti ar maģiskiem un reliģiskiem rituāliem, tad japāņi tetovēšanas mākslu pārvērta par ornamentālās glezniecības veidu, mazinot tās maģisko nozīmi.

Morā tetovējumus veic pieredzējis TATTO meistars un māksliniece Inese Puriņa, kura TATTO speciālista apliecību ieguva mācoties Latvijas Izglītības ministrijas izstrādātā mācību programmā . No 2006. gada marta Inese ir pilntiesīgs TATTO ĢILDES biedrs.
Tatto meistars sniegs Jums profesionālu konsultāciju tetovējuma zīmējuma vai idejas izvēlē un realizācijā.

Atkarībā no zīmējuma sarežģītības un arī lieluma, tetovējums taps no pusstundas līdz pat vairākiem seansiem. Pieejama visu toņu krāsu palete.

Jāņem vērā, ka uz neveselas ādas tetovējumu neveiks, tāpēc katram pašam pirms došanās uz tetovēšanas salonu jābūt pārliecinātam par savu veselības stāvokli. Jāzina, ka, izvēloties vietu uz ķermeņa, zīmējums nedrīkst skart ādas jaunveidojumus – dzimumzīmes vai kārpas, vēlams, lai nebūtu iekaisusi āda vai alerģiskas izpausmes.
Ja vēl nav 18 gadu, vajadzīga vecāku atļauja lai tetovētos.
Neliels tetovējums salonā maksā, sākot no 35 eiro.

Permanentais grims

tetov____ana_permanentais_grims

Permanentais grims jeb mikropigmentācija ir metode, kad ar krāsu/pigmenta palīdzību, kurš tiek ievadīts virsējā slānī, ir iespēja izcelt vai paspilgtināt savu dabisko skaistumu.

Latvijas sievietēm ir neizteikta uzacu forma, gaišas skropstas, lūpu dabīgā krāsa ir bāla. Līdz ar to mēs ikdienā lietojam krietni vairāk kosmētikas nekā, piemēram, spāņu sievietes, kurām ir izteikti spilgti uzacu matiņi un lūpas.

Līdz ar to, permanentais grims ir lieliski piemērots sievietēm, kas vēlas:

Izcelt savu dabīgo skaistumu ar izteiktākām līnijām;
Koriģēt sejas vaibstu asimetriju;
Notušēt rētas;
Ir alerģiskas pret kosmētikas līdzekļiem (piem. skropstu tušu, acu zīmuli, ēnām);
Gadījumā, ja tiek lietotas kontaktlēcas;
Ja pēc kādas slimības vai ķīmijterapijas ir izkrituši uzacu matiņi vai skropstas.