Vaksācija

vaks__cija

Vaksācija ir īslaicīga matiņa izņemšana ar vaska palīdzību. Process ir atgriezenisks, bet matiņi ataug lēnāk, paliek tievāki un gaišāki. Procedūra nav nesāpīga un bieži novērojama matiņu ieaugšana. Lai no tā izvairītos, ieteicams lietot speciālus kosmētiskos līdzekļus pirms un pēc vaksācijas. Dienā, kad tiek veikta procedūra nav ieteicams sauļoties saulē un solārijā, peldēties. Vaksāciju ir ieteicams veikt no rīta, jo tad šis process ir mazāk sāpīgs, menstruāciju laikā šis process ir sāpīgāks, bet matiņi ataug lēnāk. Ieteicams sekot arī mēness fāzēm : vecā mēnesī matiņi lēnāk ataug, savukārt pilnā mēnesī process ir mazāk sāpīgs.

Izcenojumi:

Virslūpa    4,-

Uzacis    4,-

Zods    4,- līdz 5,-

Uzacis + Virslūpa   7,-

Uzacu krāsošana    6,-

Skropstu krāsošana    6,-

Skropstu + Uzacu krāsošana    9,-

Uzacu vaksācija + krāsošana    7,-

Uzacu vaksācija+ krāsošana+ virslūpa 10,-

Rokas līdz elkonim   7,-

Rokas visā garumā    12,-

Paduses    6,-

Kājas    13,- līdz 16,-

Augšstilbi    8,-

Apakšstilbi    8,-

Bikini 10,- līdz 19,-

Cukura pastas depilācija

Saistīts attēls

Cukura vaksācija ir zināma no Senās Ēģiptes laikiem, bet pēdējos gados tā ir ieguvusi popularitāti arī Eiropā. Tai ir gan audu mikromasāzas, gan pīlinga efekts.

100% dabīga formula no cukura un ūdens nesatur nekādas smaržvielas un ķīmiskās piedevas. Tieši tāpēc cukura depilācija ir pielietojama jebkuram ādas tipam, pat visjūtīgākajai un ar tieksmi uz alerģijām.

Procedūras laikā neatdalās ādas dzīvās šūnas (tā atdala tikai virsējās kārtas atmirušās šūnas), cukura pasta apņem un atdala tikai matiņus. Pie tam depilējamo matiņu garums, lai procedūra būtu kvalitatīva, var būt 1-2 mm.

Pēc cukura pastas depilācijas āda kļūst gluda, matiņi ataug pēc 10 -20 dienām un tas viss bez ādas iekaisumiem.