AKCIJA – IS DĀVANĀ!

Pāršķirot kalendāra lapu, mēs aizvien straujāk pietuvojamies Ziemassvētku un Vecgada svinībām! Dāvana mīļotajam, dāvana bērnam, dāvanas draugiem un radiem, bet varbūt uzdāvinu dāvanu arī Sev! Skaista balles kleita ar pieguļošu siluet, kas gan var būt labāks par šo!? Bet, lai šī kleita augumam skaisti piegultu, ir laicīgi jāsāk strādāt ar auguma aprisēm!

“MORA” novembra mēnesī sniedz brīnišķīgu DĀVANU – veicot Siluetu veidojošo procedūru, Infra sarkanā pirts Dāvanā! Tas ir ideāls apvienojums, kas sniedz labāku rezultātu, lai atbrīvotos no celulīta, nostiprinātu ādu un izveidotu sev ideālo formu.

IS pirts kosmētiskais efekts

Āda kļūst svaiga, elastīga un gluda. Notiek ādas maksimāla attīrīšanās, kas uzlabo kosmētisko pasākumu rezultātus. Asins cirkulācijas aktivizēšana izsauc ādas poru atvēršanos un paplašināšanos, tiek aizskalotas vecās atmirušās šūnas. IS apmeklējumi mazina nepatīkamu ādas smaržas izdalīšanos.

Silueta veidojošā masāža

Mēs katrs esam dažāds, ne tikai emocionālajā līmenī, bet arī ķermeņa aprisēs. Šī masāža ir neatkārtojama, jo tā tiek veikta katra klienta individuālajām vajadzībām. Masāžā var tikt izmantota gan ķermeņa banka, gan bambus, gan citi masāžas rīki.

Kā notiek procedūra

  1. Konsultācija starp masieri un klientu par vēlamo rezultātu
  2. Klienta apmeklējums IS pirtī
  3. Silueta veidojošā masāža ar masiera izvēlēto tehniku un produktiem (serums, ķermeņa maska)
  4. Tējas malkošana (ja klientam nav izvēlēta vēdera liftinga procedūra)

KLIENTA IEVĒRĪBAI!

Vēlams līdzi paņemt peldkostīmu un dvieli.

1h pirms procedūras atturēties no ēdiena uzņemšanas.