Aromterapija

aromterapija1

Aromterapija ir ēterisko eļļu lietošanas māksla ārstniecības nolūkos.

Ēteriskās eļļas ir augu dvēseles, kas palīdz cilvēkam harmonizēt un dziedināt sevi.Aromātterapija ir terapijas metode, kas iedarbojas uz organismu vairākos līmeņos un ārstē vienlaikus prātu, emocijas un ķermeni.Ļoti svarīga ēterisko eļļu īpašība ir tā, ka iesūcoties cauri ādas slāņiem, tās iekļūst tieši asinsrites sistēmā, tādēļ tām ir ātra iedarbība.

Piedāvājam aromterapijas testu : 30 gadu ilgas pieredzes laikā izstrādātu Maskavas Aromaterapijas institūtā. Tests, kura laikā jāizsmaržo ēteriskās eļļas. Tests parāda cilvēka tā brīža emocionālo un psiholoģisko stāvokli.  Jau testa laikā tiek iedarbināti pašizārstēšanas un pašregulēšanas mehānismi, un tas parāda cilvēka slēptās problēmas, kuras traucē viņam dzīvot – gan fiziskajā, gan emocionālajā, gan hormonālajā, gan zemapziņas līmenī.

Ēteriskās eļļas iedarbojas šūnu līmenī, saglabājot šo iedarbību līdz pat trim dienām,  aromterapijas speciālists, atkarībā no tavas reakcijas  – pozitīvas, negatīvas vai neitrālas – sapratīs, kāda rakstura problēmas tevi traucē. Pēc testa rezultātu paskaidrošanas, klients izvēlas produktus aromaterapijai mājās ar ēteriskajām eļļām.

Aromdiagnostikas un Baha ziedu

konsultācijas cena 30,-