Iekšķīgi lietojamie

Pukka

Pukka ir radījusi tējas, kas noder katram noskaņojumam un katram dzīves mirklim – no pavasara rīta līdz nakts mieram. Pukka tēju meistars, zāļu tēju speciālists Sebastians Pols, kas ir arī kvalificēts Ajūrvēdas, ķīniešu un Rietumu medicīnas praktizētājs, radījis dažādus tēju maisījumus, kas ir ne tikai ļoti aromātiski, bet arī bagāti ar ārstnieciskām īpašībām.

Pukka ražotāju mērķis ir radīt izcili garšojošas tējas, kas liek justies lieliski – atkarībā no nepieciešmības – attīrīt, nomierināt, veldzēt vai uzmundrināt – katrai situācijai un laikam ir sava tēja.

MariaTreben

Austrijas dziedniece Marija Trēbena grāmatā „Dieva aptiekā rastā veselība”, stāsta par ārstniecības augiem, dalās ar padomiem un interesantām receptēm, iepazīstina lasītāju ar Seno manuskriptu, kurā redzam cik daudz laba cilvēka veselībai spēj dot augi no Dieva dārza. Īpaša uzmanība tiek veltīta augu maisījumam mazais Zviedru Rūgtais. 

Unikālais  augu sastāvs labvēlīgi ietekmē organisma funkcijas. Katram no šiem augiem piemīt plašs dziednieciskais spektrs, kas kopā pastiprina to iedarbību.

Katram augam atsevišķi ir sava ietekme uz cilvēka organismu- viens uzlabo kuņģa un aizkuņģa dziedzera darbību, otrs attīra aknas no šlakvielām, cits stiprina sirdi. Tikai kopā lietoti augi Zviedru Rūgtā  maisījuma sastāvā sniedz pozitīvu dziedniecisko efektu.

..tie modina un stiprina dzīvības spēkus, kas mūsdienās ir tik ļoti nepieciešami. Ar šā eliksīra palīdzību saglabāsiet veselību, darbaspējas un prieku veikt darbu savas ģimenes un līdzcilvēku labā. Eliksīrs stiprina ķermeni, atsvaidzina nervus un asinis, novērš roku un kāju trīci, ķermeni saglabā spriegu, seju – jauneklīgu un skaistu.

Baha ziedi

Dvēseles un emociju dziednieks – šādi var raksturot Baha ziedus!

Tie darbojas pēc atslēgas un slēdzenes principa: ja atslēga neder, ar to durvis neatslēgsi, resp., ja izvēlētā ziedu esence atbildīs jūsu emocionālajam stāvoklim, tā palīdzēs pārvarēt negatīvās izjūtas un veidot pozitīvu attieksmi pret dzīvi. Baha ziedi neizsauc pretēju reakciju, tos nevar pārdozēt, lai arī nepieciešams pavisam nedaudz, lai tie iedarbotos.

“Mora” piedāvā gan gatavas kombinācijas, gan Baha ziedu konsultāciju, kur palīdzēsim atrast tieši Jums piemērotāko esences kombināciju!

Ēterisko eļļu maisījumi

Uzsāc savu ceļojumu ēterisko eļļu pasaulē ar aromdiagnostiku, un Tu uzzināsi par sevi to, ko Tu pati varbūt nezini vai tikai nojaut. Ļauj ķermenim un prātam izvēlēties, kuras ir Tev vispiemērotākās ēteriskās eļļas, un sāc izmantot tās savā dzīvē, lai parūpētos par savu fizisko, psiholoģisko un garīgo veselību un labsajūtu.