INSTITUT ESTHEDERM – ādas ekoloģijas ceļš ir ilglaicīga skaistuma noslēpums.

esthlapai

INSTITUT ESTHEDERM produktu radītājs, farmācijas doktors, biologs un šūnu eksperts Žans Noels Torels (Jean-Noël Thorel) uzskata, ka: “Ja āda cieš, tad tai jāiemāca no jauna darboties, nevis pārmērīgi jāārstē”. Mūsu āda ir ieprogrammēta dzīvot vairāk nekā 100 gadus, tāpēc tā jākopj ilgtermiņā, lietojot aktīvās vielas, kas īpaši palīdz ādai no jauna iemācīties uzturēt tai piemītošo enerģiju un atgūt visas savas spējas. Šis princips ir pamatā visiem Ž.N.Torela pētījumiem, kuru mērķis ir uzlabot ādas šūnu vielmaiņu un laika gaitā saglabāt to sākotnējās spējas.

Institut Esthederm filozofijas pamatelementi ir ūdens un gaisma. Balstoties uz tiem, Institut Esthederm ir izstrādājis divus risinājumus ādas kopšanai, kuriem iegūti arī patenti. Viens no tiem ir celulārais ūdens, kas sastāva, struktūras un bioelektroniskā līdzsvara ziņā esot līdzvērtīgs ādā dabiski esošajam ūdenim. Tas ir ādā atrodamā ūdens kopija – „dubultnieks”. Celulārā ūdens ideālais minerālsāļu un mikroelementu līdzsvars sniedz ādai enerģiju, kas tai ir nepieciešama ik dienu, lai tā funkcionētu, izmantojot visu potenciālu, un saglabātu veselīgo mirdzumu.Tas iedarbojas kā īsta „enerģijas bumba”!

Jo vairāk jūs izmantojat Celulāro ūdeni, jo skaistāka ir jūsu āda.Savukārt otrs patents ir UVinCellium tehnoloģija, kas ādas šūnām ļaujot izmantot gaismas pozitīvo ietekmi.

Oxy – Peeling procedūra.

oxypeelings

Procedūra sniedz ātru risinājumu ādas novecošanās pazīmju gadījumā: dziļas un smalkas grumbas, ādas tvirtuma un mirdzuma zudums, neregulāra ādas tekstūra, hiperpigmentācija. Tiek panākts tūlītējs un ilgstošs jaunas ādas izskats un dabiska ādas atjaunošana. Pirmajā dienā ir pīlinga efekts, pēc tam oksiginējošais efekts (apgāde ar skābekli).
Tūlītējs un ilgstošs jau nas ādas efekts. Dabiski atjaunota āda.
Procedūras ilgums 1,20h , cena : 35.00 eiro