Ķermeņa masāžas un procedūras

Silueta veidojošā procedūra “Banku masāža”

Aļģes ir mūsu iedvesmas avots. Tās ir plaši pazīstams ar  tonizējošu  un “detox” efektu, tāpēc Algotherm ir izstrādājuši ādas kopšanas piedāvājumu, kas aptver šim īpašībām. Šī aprūpe ietver manuālu masāžu gan ar bankām, gan rokām. Atkarībā no ķermeņa tipa, algoterapeits pielāgo pulvera vai želejas ķermeņa aplikāciju, kombinācijā ar Jums piemērotu ķermeņa kompleksu. Procedūru rezultātā organisms attīrās no vielmaiņas galaproduktiem, āda tiek bagātināta ar vitamīniem un minerālvielām, uzlabojas tās tonuss un tvirtums, āda kļūst tīrāka un gludāka.

 

Aktivizējoša masāža “Atlantijas okeāna iedvesma”

Stimulējoša masāža, kurā izmanto enerģiskas masāžas kustības un dažādu spiedienu kustības, kuru mērķis ir atbrīvot visus ķermeņa sasprindzinājumus. Ķermenis tiek dziļi atslābināts un atsvaidzināts, tajā atjaunojas visa aktīvajam dzīves ritmam nepieciešamā enerģija. Masāža īpaši piemērota pēc sporta un citām fiziskām nodarbēm. Šo masāžu bieži izvēlas arī vīrieši. Masāžas laikā izmantotā ķermeņa eļļa un citi produkti atjauno ādas iekšējos resursus, mitrina, baro un pasargā ādu.

Harmonizējošās masāžas “Āzijas iedvesma” un “Indijas iedvesma”

Iedvesmojoties no Āzijas un Indijas senču rituāliem , šī  Algotherm aprūpe atbrīvo spriedzi un līdzsvaro ķermeņa enerģiju. Jutekliski valdzinoša, šī masāža apvieno dažādus Bali, Ajūrvēdas un ķīniešu metodes. Ķermenis kļūst vitāls un prāts atvieglots.

 

Relaksējoša masāža “Polinēzijas iedvesma” (Pindu masāža)

Šī Algotherm relaksējošā procedūra ir kā aicinājums ceļot. Tā apvieno antioksidatīvas un vitalitātes īpašības, kas gūtas no Bora Bora ūdens dzīlēm kopā ar valdzinoša  aromāta eļļām, kas pamodina jūsu sajūtas.  Šī fantastiskā procedūra  apvieno manuālo masāžu un masāžu ar siltām Jūras pindām, iedvesmojoties  no spēcinošajām Rietumu masāžas tehnikām, uzmundrinošajām  aziātu metodēm un relaksējošajām  Polonēzijas tehnikām dziļai relaksācijai.