Ķīniešu atjaunojošā masāža

Novembrī masāžu piedāvājam ar 30% atlaidi!

Mēs varam lepoties, ka esam viens no pirmajiem saloniem Latvijā, kur piedāvā šo inovatīvo masāžu!

Masāžu apmācīja Starptautiskās klases trenere, patentētu masāžas tehniku autore, mezoterapeitu un estētiskās medicīnas apvienību locekle, kosmetologs, manuālais terapeits, Enrikes Garsijas metodiku pasniedzēja Natālija Jevkina (Krievija).

Šī masāža ir fizioloģiska korekcija, kas atjauno organisma homeostāzi (stabilitāti), strādājot uz ķermeņa aktīvajām zonā un punktiem. Tā noņem ķermeņa saspringumu!

Masāžai ir vispārspēcinošs un tonizējošs efekts.

Aktivizē un akumulē klienta un speciālista enerģētisko potenciālu.

Atjauno un spēcina vispirms mazā iegurņa orgānu darbību. Profilaktiska un terapeitiska iedarbība, ārstējot mazā iegurņa orgānu saslimšanas un problēmas-  prostatīts, ginekoloģiskās problēmas, seksuālos traucējumus, mazina klimaksa ietekmi uz organismu, aizkavē venozās sistēmas traucējumus- varikoze un trombofebīts.

Mazinās stāze asinscirkulācijas un limfatiskajā sistēmā, visas organisma sistēmas saņem spēcīgu enerģētisko impulsu, kas veicina pašatjaunošanās un pašregulācijas mehānismu ieslēgšanu.

Fizioloģiskās izmaiņas veicina arī psihiskā stāvokļa pārmaiņas- mundrumu, optimismu, pārliecību un prieku, tāpēc masāžu labāk veikt dienas pirmajā pusē.