Kosmētika ķermenim

Algotherm : saudzīga , gudra un iedarbīga kosmētika.

Algotherm ir pirmais zīmols, kas savos produktos ir izmantojis jūras augu bagātības. Franču biologs Lefūrs jau 1962 gadā patentēja metodi, kā no jūras augiem iegūt bioloģiski aktīvus savienojumus ādas funkciju uzlabošanai un radīja pirmo krēmu uz jūras komponentu bāzes. Pašlaik Algotherm produktu klāsts ir pieaudzis neskaitāmas reizes. Algotherm pētnieki ir atlasījuši 30 rūpīgi izpētītas aļģu sugas , no kurām ir radīti septiņi ekskluzīvi aļģu kompleksi un divi revolucionāri patenti , kas ir produkcijas sastāvā.

Algotherm , esot milzīgas farmācijas kompānijas sastāvā , spēj radīt kosmētiku, kas nesatur parabēnu un fenoksietanolu.

Algotherm savā produktu klāstā ir radījis jau 55 produktud gan sejai gan ķermenim.

Bioderma

BIODERMA:Ārstu parakstīti un farmaceitu ieteikti

Rūpējoties par visu veidu jutīgumu, BIODERMA ir septiņas higiēnas un kopšanas produktu līnijas, kuras pielāgotas ikvienai problemātiskai ādai:

Ādas reģenerācija

Jutīga āda

Atūdeņojusies un jutīga āda

Sausa āda

Taukaina āda

Mati un galvas āda

Āda un saule

Balinošie līdzekļi

Kairināta, bojāta āda

ANESI

Anesi BEAUTE (Spānija) ir uzņēmuma “Phytolab” (Spānija) profesionālās kosmētiskas līnija sejai un ķermenim, kas strādā vairāk nekā 40 gadus un tiek izplatīta 95 pasaules valstīs. Tas ir uzņēmums ar lielu pieredzi kosmētikas jomā.

Laboratorija un ražošana sertificēta ar ISO 9001&22716 GMP un strādā ar augstākajiem kvalitātes standartiem visā pasaulē. Stingra iekšejās un ārējās kvalitātes kontrole. Izmanto jaunākās tehnoloģjas aktīvās sastāvdaļas, lai panāktu labāku rezultātu.

Trejdeviņi

 

Trejdeviņi : Latvijā ražotas zāļaugu ziepes un citi produkti: Dažādu veidu vannas sāļi un pieni, ķermeņa skrubji, zālīšu sviesti ķermenim un sejai, aromatizētās sviesta tāfelītes…

INSTITUT ESTHEDERM

Ādas ekoloģijas ceļš ir ilglaicīga skaistuma noslēpums!

INSTITUT ESTHEDERM (Francija) ir augstākās klases selektīvās kosmētikas zīmols, kas paredzēts visprasīgākajiem veselības, skaistuma un labsajūtas produktu patērētājiem – gan vīriešiem, gan sievietēm, un kas radīts sadarbībā ar skaistumkopšanas un ādas kopšanas speciālistiem.

Australian Gold

Australian Gold® sauļošanās kosmētikas formulu pamatā ir daba, lai veicinātu iespējami tumša iedeguma veidošanos un veselīgu ādas izskatu. Lai iedegums, ko Jūs iegūstat, ir Jūsu… dabiski! Australian Gold® zinātnieki ir pionieri labāko iedeguma un ādas kopšanas produktu formulēšanā un speciālu maisījumu sagatavošanā. Viņi atklāja, ka, uzklājot ādai vitamīnus, vispārējā ādas veselība un mitrināšana uzlabojas. Un, tā kā veselīga āda iedeg ātrāk, iedegums ir tumšāks un saglabājas ilgāk!

YODEYMA

 

YODEYMA lieliskas smaržas no PARĪZES jau 20 gadus priecē sievietes un vīriešus visā pasaulē! Parfimērija YODEYMA ir analogais produkts un nekādā ziņā tās nav imitācija pazīstamiem zīmoliem. Vienīgā atšķirība ir iepakojuma dizains, tilpums un cena. Flakona dizainu ir izstrādājis pasaulē plaši pazīstamais dizaineris Federiko Restrepo (Federico Restrepo). YODEYMA piedāvātā produkcija ražota Spānijā, tādēļ tā atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.