Kosmētika matiem

MEDICEUTICALS

Zīmola filozofija – skaisti mati sākas līdz ar veselu galvas ādu. Mediceuticals ir ASV farmācijas kompānija, kas kopš 1964. gada piedāvā unikālus dermatoloģiskos risinājumus matu un galvas ādas veselības atjaunošanai un ārstēšanai. Zīmola matu kopšanas un veidošanas līdzekļi kopumā satur vairāk kā 30 dažādus ārstniecības augu ekstraktus. Produkti efektīvi atjauno matu un galvas ādas veselību, novērš un cīnās pret tādām plaši izplatītām problēmām kā blaugznas, psoriāze, seboreiskais dermatīts, sausa galvas āda, matu izkrišana sievietēm un vīriešiem.

Mediceuticals rūpīgi izvērtē savus sadarbības partnerus un savu produkciju izplata tikai caur labākajiem un atzītākajiem profesionālajiem veikaliem, saloniem, SPA centriem, profesionālām matu atjaunošanas klīnikām un aptieku ķēdēm.

Mediceuticals īpašās dermatoloģiskās formulas ir apstiprinātas ASV Pārtikas un medikamentu pārvaldē (FDA), tās ir inovatīvas, klīniski testētas, salonos pārbaudītas un nodrošina neticamus rezultātus, nekaitējot galvas ādai un matiem.

Joanna

Uzņēmums dibināts 1982. gadā un šobrīd ieņem vadošo pozīciju matu, ķermeņa un sejas kosmētikas ražošanā un tirdzniecībā Polijā, kā arī kļuvis plaši pazīstams ārpus Polijas robežām. Joanna Professional – tie ir produkti, kas īpaši izstrādāti lietošanai frizieru salonos. Šo produktu ražošanā tiek izmantotas modernas tehnoloģijas un aktīvi komponenti, atbilstoši mūsdienu tirgus augstajām prasībām. Uzņēmums ir pārliecināts, ka labam produktam nav jābūt dārgam, bet efektīvam, piedāvājot profesionālu rezultātu par pieejamu cenu.

OYSTER Cosmetics – Sublime frut

Itālijas kosmētikas zīmols ar vairāk kā 30 gadus ilgu pieredzi profesionālās matu kosmētikas ražošanā.

Uzņēmums piedāvā daudzpusīgu un izmeklētu kosmētiku, kura īpaši izceļas ar tās kvalitāti un pievilcīgajām cenām, tādējādi apmierinot arī pašu prasīgāko klientu vēlmes. Kompānija ir attīstījusi prasmes un pieredzi augstas kvalitātes matu kopšanas produktu sortimenta ražošanā, kurā ir viss – sākot ar kopšanas un veidošanas līdzekļiem līdz dažādiem līdzekļiem matu un galvas ādas problēmu risināšanai. Oyster piedāvā plašu sortimentu jebkurām matu kopšanas, veidošanas procedūrām.
Pateicoties laboratoriskajiem pētījumiem un ilgajai pieredzei profesionālajā nozarē, Oyster Cosmetics ir radījis augstas kvalitātes matu un galvas ādas kopšanas sistēmu, nodrošinot paredzamus procedūru rezultātus. Uzņēmuma telpās izvietotās modernās laboratorijas ļauj veikt nepārtrauktus pētījumus un izstrādāt jaunus produktus, ņemot vērā patērētāju prasības kā arī jaunākās tehnoloģiskās un modes tendences.

Faith in nature

Faith in nature ir ādas un matu kopšanas līdzekļi no dabīgi iegūtām izejvielām, bez sintētiskām piedevām, kas neietekmē apkārtējo vidi.
Faith in nature piedāvā gan matu gan sejas kopšanas līdzekļus, dušas želejas,dezodorantus.

KEUNE

Pieredze, radošums, inovācijas – lūk, kas vislabāk raksturo KEUNE. Kompānijai ir sava personīgā laboratorija, kurā tiek radīti jauni produkti un testēti jau tirgū esošie. KEUNE produkti ir paredzēti vispusīgai matu un galvas ādas kopšanai. KEUNE vislielāko uzmanību vienmēr pievērš matu veselīgumam, produktu ražošanai izvēloties tikai augstākās kvalitātes ingredientus. Produkti tiek pilnveidoti un radīti kopā ar frizieriem, tie visā pasaulē tiek pārdoti līdz ar profesionālu friziera konsultāciju.

Schwarzkopf

Sākot no 1904. gada  visās Berlīnes aptiekās plaši pieprasīta un aktīvi tiek lietota produkcija, kuras zīmols ir melna galva. Drīz vien visiem atpazīstamā emblēma sāk iekarot arī Nīderlandes un Krievijas tirgus, piedāvājot pielnīgi jaunu matu kopšanas līdzekli. Pasaulē pirmais šķidrais matu šampūns, pirmā matu laka, pirmais matu krāsošanas līdzeklis, šo sarakstu var vēl turpināt un iekļaut tajā dažādus kompānijas jauninājumus, taču kompānijas Schwarzkopf autoritāte diez vai prasa papildus apstirpinājumus.  Vācu firmas produkcija  — simtiem piedāvājumu, kas aptver visas cilvēku vajadzības.

Schwarzkopf – tas ir vesels inovāciju gadsimts, kurš uz visiem laikiem ir ieviesis izmaiņas matu kopšanā. Izmēģiniet arī Jūs labākos šīs kompānijas piedāvājumā esošos līdzekļus.

Macadamia

Pateicoties augstajai produktu kvalitātei un efektivitātei, Macadamia produkti ir saņēmuši augstu atzinību visā pasaulē gan profesionāļu, gan Holivudas zvaigžņu vidū.

Macadamia misija ir līdz ar veseliem, viegli savaldāmiem, mirdzošiem matiem, sniegt sievietēm prieku, apmierinātību ar sevi un patiesu baudu ikdienas matu kopšanā.