Mary Cohr

mary-cohr

Balstoties uz savu pieredzi par ādu farmaceits Jean-Daniel Mondin radīja Mary Cohr kosmētiku ar augu ekstraktiem, kas nesatur sintētiskos konservantus un ģenētiski modificētus organismus.

Pie mums ir iespējam veikt dažādas sejas procedūras sākot ar sejas attīrīšanu, mitrināšanu, barošanu līdz sejas ādas nostiprināšanai un pigmentācijas plankumu izlīdzināšanai.

Speciālists noteiks Jūsu ādas tipu, piemeklēs Jūsu ādas tipam piemērotus produktus un sniegs Jums vislabāko ārstēšanu, gan kosmētiskajā salonā, gan ar piemeklētiem produktiem ādas kopšanai mājās.

Īpašās procedūras:

Catio Vital Face.
Catio Vital ir sejas attīroša procedūra, kura ārstē katra ādas tipa problēmas, dziļi to attīrot. Siltuma maska, kas rada saunas efektu dziļākai sejas attīrīšanai. Maigas jonizācijas efekts ļauj optimizēt aktīvo vielu dziļāku iesūkšanos ādā.
Kopējais procedūras ilgums 1,5 h

PEEL & LIFT ārstnieciskā procedūra ar MARY COHR
Dziļi attīroša un atjaunojoša sejas procedūra izmantojot augļskābes. (AHA procedūra)
– Atdala un likvidē mirušās ādas šūnas.
– Palīdz šūnu atjaunošanās procesā.
– Dziļi atjauno sejas ādas elasticitāti.
Rezultāts: atjaunojoti ādas dziļākie slāņi un epiderma, tiek samazinātas sejas sīkās grumbiņas, pigmentācijas plankumi un ādas defekti. (Pīlings) padara ādu jaunāku, samazinot ar gadiem atstātās pēdas un defektus.Rezultāts: Jūsu āda atkal sāks elpot un jūsu seja starojoši mirdzēs.Procedūras ilgums 1,5h

Beaute Lifting  
Pretgrumbu procedūra ar jūras kalogēnu.
Ievērojami izlīdzina grumbiņas pateicoties īpašajiem “Anti-wrinkle Face Traceur” serumam, kas izlīdzina un aizpilda grumbiņas.
Masāžas dzīvinošais efekts atslābina sejas muskulatūru un izlīdzina sīkās grumbiņas.
Plastificējošā maska nostiprina, atjauno sejas kontūras un dod tai mirdzošu efektu.
Rezultāts- izlīdzinātas sejas sīkās grumbiņas, zīdaini maiga un mirdzoša sejas āda. Procedūras ilgums 1,5h