Baseins SLĒGTS

Pirts un baseins

Pie mums vasara ilgst visu gadu.Tu vari baudīt lielisku ūdens atpūtu  viens vai kopā ar ģimeni un draugiem. Piedāvājam slēgto baseinu ar saunu un infrasarkano pirti vai tikai peldi baseinā. Viens no Moras pieprasītākajiem pakalpojumiem ir ūdensvingrošana. Vingrošana ūdenī ir efektīva un tajā pašā laikā arī saudzīga, tāpēc ir piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem līdz sirmam vecumam.

Infrasarkanā sauna

infrasauna

Mūsu divvietīgā IS sauna ir izgatavota no apses koka un ārēji atgādina parastu drēbju skapi. IS apmeklējums sevī iekļauj 30 min pirts seansu un 30 min peldi baseinā. Diviem cilvēkiem šī procedūra izmaksā 20,00 eiro. Ūdensvingrošanas laikā vingrotājām piedāvājam izmantot ifrasarkano pirti par 8,00 eiro, bet saunas  apmeklētājiem (pirts ar baseinu) par 10,00 eiro.
IS saunas būtiskākā atšķirība no parastās saunas ir tā, ka kabīnē silst ķermenis, nevis telpa, bet stari izsilda ķermeni līdz 4 cm dziļumam, līdz ar to notiek daudz spēcīgāka ķermeņa svīšana, ne kā parastajā pirtī.

IS saunas dod profilaktiski ārstējošu rezultātu sekojošās jomās:

Sirds asinsvadu dzrbības traucējumi, nieru darbības traucējumi, asinsrites darbības traucējumi, muskuļu un locītavu darbības traucējumi, ausu, kakla, deguna funkciju darbības traucējumi,liekā svara problēmas, celulīta ārstēšana, ādas apdegumu ārstēšana, nervu sistēmas darbības traucējumi, imūnsistēmas nostiprināšana.

IS pirts iedarbībai ir arī kosmētiski efekti:

Āda kļūst svaiga, elastīga un gluda. Notiek ādas maksimāla attīrīšanās, kas uzlabo kosmētisko pasākumu rezultātus. Asins cirkulācijas aktivizēšana izsauc ādas poru atvēršanos un paplašināšanos, tiek aizskalotas vecās atmirušās šūnas. IS apmeklējumi mazina nepatīkamu ādas smaržas izdalīšanos.