Ķermeņa silueta veidojošās procedūras!

Vēdera Liftinga masāža

Saistīts attēls

Vēdera liftinga masāža ir unikāla metode, kas tiek pielietota šādos gadījumos:
• figūras korekcijas programmās- svara samazināšanas laikā, vēdera priekšējās sienas tonusa uzlabošanai,pēc grūtniecības.
• organismu attīrošo programmu laikā, lai veicinātu toksīnu un šlakvielu izvadīšanu no tā;
• kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumi- aizcietējumi, pastiprināta gāzu veidošanās, disbakteriozeutt;
• uroģenitālas sistēmas problēmas- prostatīts, smiltis nierēs vai urīnpūslī;
• ginekoloģiskās problēmas- mēnešreižu aizkavēšanās, dismenoreja, PMS, tūskas pirms mēnešreizēm;
• kosmetoloģisko programmu laikā- sejas ovāla korekcijai, sejas ādas krāsas uzlabošanai, kuperozes korekcijai, antiacne programmās.
Modernais dzīvesveids samazina cilvēka muskuļu kustības iespējas, kas liek mums sēdēt nepareizi, nepareizi staigāt, lai kompensētu šīs piespiedu pozas, atsevišķu muskuļu slodze palielinās, audi un orgāni tiek iebīdīti nepareizās vietās, spiediens rodas tur, kur tam nevajadzētu būt un rezultātā asinīm un limfai ir grūti cirkulēt vienmērīgi. Vēnu un limfātiskās sistēmas nestie toksīni un atkritumvielas netiek pietiekami ātri dabiskā veidā izvadīti no organisma, tā radot traucējumus ķermeņa orgānos un sistēmās. Šie faktori arī veicina liekā šķidruma uzkrāšanos mūsu organismā, kas savukārt izraisa celulītu, svara palielināšanos, mēs pampstam kā nereti saka klienti „no zila gaisa”.
Pēc masāžas kursa cilvēkiem noregulējas ēstgriba, vairs nav negausīgas pārēšanās kāre un nepiepildāmā vēdera sajūtas. Sievietes bieži ievēro, ka sejas āda nav pelēka vai bāla, tā kļuvusi daudz veselīgāka, mazinās izsitumi, uzlabojas arī sejas ādas tonuss un gravitācijas ietekme vairs nav tik jūtama. Jau pēc pirmās masāžas seansa cilvēki ievēro, ka vēders vairs nav tik izgāzies uz priekšu, gribas staltāk stāvēt, siksna jāpavelk par vienu caurumiņu šaurāka. Tonizējas vēdera priekšējas sienas muskuļi, kas ir svarīgi pēc grūtniecības.

Šo masāžu var pielietot arī tajos brīžos, kad svara samazināšanas laikā, svars ir apstājies un vairākas nedēļas nekustās ne no vietas.
Masāžu ieteicama praktiski visiem cilvēkiem, jo mēs pārāk daudz sēžam gan ofisā, gan mašīnā, gan pie datora un šis piespiedu sēdus stāvoklis neļauj kuņģim un zarnu traktam strādāt pilnvērtīgi, tad vēl pievienojas nepareiza ēšana, mazkustība un stress.

Cena 30,-

Kombinētā masāža

Mēs katrs esam dažāds, ne tikai emocionālajā līmenī, bet arī ķermeņa aprisēs.  Masāžā tiek apvienotas vairākas tehnikas, piemēram, vēdera masāža kopā ar kriomasāžu vai banku masāžu. Variācijas ir iespējamas dažādas, tāpēc masāža ir neatkārtojama un piemērota tieši Tavām individuālajām vajadzībām un vēlmēm!

Cena 35,-

Pretcelulīta masāža ar bankām un ēteriskajām eļļām

Pretcelulīta masāža ar bankām un ēteriskajām eļļām
ir viena no efektīvākajām metodēm cīņā ar celulītu, jo vakūms iznīcina patoloģiskas tauku kapsulas un to rašanās veicinošos faktorus. Banku masāža tiek pielietota, lai modelētu ķermeni, cīnītos pret celulītu, profilaksei, lai izvadītu visus liekus toksīnus no organisma.  Banku masāžas laikā var sajust mērenas sāpes. Banku masāža noslēdzas ar ķermeņa ietīšanas procedūru,kuras laikā klients izmanto masāžas krēslu.

Cena 35,-

Procedūra bez ietīšanas 30,-

Kriomasāža, masāža ar ēteriskajām eļļām, ķermeņa maska

Cena ar ietīšanu 35,-

Cena bez ietīšanas 30,-

Medus masāža

Tievēsim ar garšu.

Masāža pati par sevi ir burvīgs pasākums, bet medus masāža ir dubulta burvība. Medus ideāli attīra ādu, jo tā tekstūra atgādina pīlingu , tas uzlabo asinsriti, absorbē toksīnus un samazina celulītu,

Šis ir lielisks veids , kā apvienot patīkamo ar lietderīgo, par cik , šīs procedūras labvēlīgā ietekme uz veselību ir daudzveidīga , sākot ar imūnsistēmas darbības uzlabošanos līdz toksīnu izvadīšanai.

Cena 30,-

Bambusa masāža

Masāža sevī ietver – masāžu ar bambusa nūjiņām un spēcīgu roku masāžu. Tā veicina asinsrites un limfas kustības paātrināšanos. Šī masāža palīdz celulīta šķelšanai un vispārējam ādas stāvokļa uzlabojumam.

Cena 30,-

 SANITA 26553895