MAZĀ ZVIEDRU RŪGTĀ UZLĒJUMI (200, 40 ml)

1_sized_szvd

Uzlējuma pamatiedarbība ir organisma attīrīšana, imūnsistēmas stiprināšana, dzīvības spēku atjaunošana un aktivizēšana.

Iekšķīgai lietošanai: atbilstoši norādījumiem, kas atrodami Senajā manuskriptā, profilaktiski lieto no rītiem un vakaros pa vienai tējkarotei atšķaidītu zāļu.

Kompreses ar zviedru rūgto: atkarībā no vietas, ņem lielāku vai mazāku lignīna gabalu, samitrina to ar zviedru rūgto un uzklāj uz ārstējamās vietas, kas pirms tam jāieziež ar cūku taukiem vai kliņģerīšu ziedi. Pāri pārliek lielāka izmēra plastikāta pleves gabalu, lai nenotraipītu veļu. Un tikai tad liek pāri drānu un nosaitē.

Atkarībā no saslimšanas kompresei ļauj iedarboties divas līdz četras stundas. Ja pacients panes, kompresi var atstāt arī uz nakti. Pēc kompreses noņemšanas āda jāpiepūderē. Ja āda īpaši jūtīga un rodas ādas kairinājums, kompreses jāuzliek uz īsāku laiku vai uz laiku no tām pavisam jāatturas. Tie, kuriem ir alerģija, nedrīkst lietot plastikāta plēvi – komprese jāpārsien tikai ar drānu. Nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst ādu ietaukot! Ja ir jau parādījušies niezoši izsitumi, ādu var ieziest ar kliņģerīšu ziedi.

„ .. tas ir dzīvības eliksīrs, kuram vajadzētu atrasties katrā mājas aptieciņā …”

Dabas spēks augu maisījumā mazais Zviedru Rūgtais

zvd

Šī augu maisījuma  formula tika popularizēta, pateicoties augu valsts pazinējai, Austrijas dziedniecei Marijai Trēbenai, kura savā laikā sīki izpētīja šo augu efektivitāti un izveidoja vienpadsmit augu kombināciju PAREIZAJĀS PROPORCIJĀS, kas pazīstama kā mazais Zviedru Rūgtais.

Kur katrs no 11 augiem ir unikāls pēc savas būtības.

Ieskatoties Austrijas dziednieces Marijas Trēbenas grāmatā „Dieva aptiekā rastā veselība”, redzam, ka jau septiņpadsmitā gadsimta sākumā atklātā eliksīra , kurš aprakstīts Senajā manuskriptā, pamat iedarbība ir organisma attīrīšana, imūnsistēmas stiprināšana, dzīvības spēku atjaunošana un aktivizēšana.

Dziednieces Marijas Trēbenas augu maisījumu mazais Zviedru Rūgtais , ražo Vācijas uzņēmums Ihrlich Krāuter GmbH. Firma Ihrlich Krāuter GmbH ir Marijas Trēbenas oriģinālās receptūras dabas produktu ražotāja un starptautiskās Maria Treben markas/ prečzīmes īpašniece.